Aster.Aquarius Dota 2 team
Last active roster Aster.Aquarius
Händelser med Aster.Aquarius
Tidigare händelser
Info:
För fans av vadslagning per disciplin Dota 2 behöver alltid uppdaterad lagstatistik. Matcher mellan vissa lag är ibland väldigt enkla och ibland principiella. Att känna till all statistik över prestationer kan du mer exakt bestämma chanserna att vinna ditt favoritlag Aster.Aquarius.
Statistik Aster.Aquarius:
Seger i de senaste 5 matcherna: ().
Seger i de senaste 10 matcherna: ().
Antal matcher som Aster.Aquarius har spelat under de senaste tre månaderna - . I det här fallet är antalet vunna matcher , vilket är .
Antalet matcher som Aster.Aquarius spelade det senaste året - . Antalet matcher som vunnits är , vilket är .
Nästa match i laget Aster.Aquarius kommer att spelas med laget För att specificeras. Enligt turneringsschemat För att specificeras kommer spelet att gå För att specificeras.
I det senaste spelet som ägde rum , Aster.Aquarius spelade mot laget . Striden ägde rum vid turneringen .
Cybersportmän från med resultat .
Senaste matcher av Aster.Aquarius är inte särskilt glada för sina fans. vinner på 5 matcher antyder att laget fortfarande är i form.